Jak poprawnie skonfigurować WordPress po instalacji?

Jak poprawnie skonfigurować WordPress po instalacji

Witaj w kolejnej części poradnika, z której dowiesz się jak poprawnie skonfigurować WordPress po instalacji. Jak już zapewne zauważyłeś w poprzednich wpisach nie przedstawiłem Ci czysto teoretycznej wiedzy oraz opisu wszystkich funkcji dostępnych w panelu administracyjnym WordPressa, czyli Kokpicie. I tak też będzie w tej części… Czytaj dalej Jak poprawnie skonfigurować WordPress po instalacji?

Jak stworzyć stronę internetową na WordPress? – Podstawowe wymagania

Jak stworzyć stronę internetową na WordPress

Przeglądając Internet możesz znaleźć informacje, że do założenia strony internetowej nie potrzebujesz żadnych pieniędzy i umiejętności. Owszem, jest to możliwe. Istnieje wiele serwisów, w których możesz stworzyć i opublikować witrynę przy użyciu istniejących szablonów oraz kreatorów a następnie dodawać swoje treści. Wszystko fajnie ale pewnie pomyślałeś: „musi być w tym jakiś haczyk bo w życiu nie ma nic za darmo”. Zgadza się! Czytaj dalej Jak stworzyć stronę internetową na WordPress? – Podstawowe wymagania

Witaj świecie!

Witam na blogu

Witam Cię na swoim blogu!

Na początek kilka słów o mnie. Nie będę tutaj wklejał swojego CV ani rozpisywał się o moich wszystkich doświadczeniach i osiągnięciach. Nazywam się Grzegorz, mam 28 lat i jestem informatykiem od 10 lat. Celowo napisałem informatykiem a nie np. webmasterem, ponieważ w swojej „karierze” zajmowałem się wieloma aspektami tej dziedziny. Czytaj dalej Witaj świecie!